Pošljite nam povpraševanje

Planina leži med Logatcem in Postojno na jugozahodnem delu planinskega polja. Po magistralni cesti je od Logatca oddaljena 15 km, od Postojne pa 10 km. Najhitreje prispemo po avtocesti izvoz Unec, od katerega pa je Planina oddaljena 4 km, Mizarstvo Šemrl, pa je na koncu vasi v smeri Postojna (485m n.v.) , tik pod tako imenovanimi Kačjimi ridami, ki so danes priljubljena motoristična destinacija, srednja in starejša generacija pa se jih spominja iz časov, ko je bilo potrebno premagati vijugasto cesto na poti proti morju. Tudi brez navigacije boste Mizarstvo Šemrl hitro našli po visoko izstopajočim silosom z napisom OKNA ŠEMRL.

Franci Šemrl

Franci Šemrl

Direktor

franci@mizarstvo-semrl.si

 

Darko Bogataj

Darko Bogataj

Prodaja in svetovanje

darko@mizarstvo-semrl.si

Janez Petkovšek

Janez Petkovšek

Prodaja in svetovanje

janez@mizarstvo-semrl.si

Simon Demšar

Simon Demšar

Tehnologija

simon@mizarstvo-semrl.si

racunovodstvo

Andreja Šemrl

Računovodstvo

andreja@mizarstvo-semrl.si

OKNA ŠEMRL d.o.o.
Planina 189
6232 Planina, SLOVENIJA

+386 (0) 5 756 51 33
+386 (0) 5 756 52 60
+386 (0) 5 756 60 10
+386 (0) 51 628 505
info@oknasemrl.eu

Pon - Pet 7.00 - 16.00

DŠ: SI45117667
MŠ: 3399770

BANKA KOPER
TRR: 10100-0045532959
IBAN: SI56 1010 0003 5381 230
BIC: BAKOSI2X

NOVA LJUBLJANSKA BANKA
TRR: 02086-0257824958
IBAN: SI56 0208 6025 7824 958
BIC: LJBASI2X


Dodatne storitve

montažademontažaodvoz

Dodatne informacije in opombe


Podatki o povpraševanju

Vrsta lesa (obvezno polje):

Profil: Več informacij?

Vrsta stekla (obvezno polje):

Obdelava (obvezno polje):

Rolete: Več informacij?

Polkna:

Police (obvezno polje):

Žaluzije:

Zaključki:

Varnostno preverjanje - Vtipkajte pravilno rešitev:

Zastopniki Italija

Zastopniki Slovenija

Zastopniki Avstrija

MINOVA

Kamniška ulica 25
SI-1000 LJUBLJANA
Miran Kočevar
+386 40 701 155
miran@minova.si

DOMEK
Dimikarska 10
SI-6000 KOPER
Saša Petrič
+386 31 229 911
Manuela Katarinčič
+386 31 398 097
domek@t-2.net

ALBARESTAURI
Via Trieste 32
30175 Marghera, Venezia,
+39 392 2222189
+39 392 2186855
info@albarestauri.com

RENAL d.o.o.
Slivice 20b
SI-1381 RAKEK
Renato Debenec
Alen Levinger
01 709 2121
041 634 499
info@renal.si

Büro Fenster und Türen Klagenfurt
Milan Poberžnik
Steingasse 100
A-9020 Klagenfurt am Wörthersee 
Tel.: 0463 91 43 55
Fax.: 0820 220 395 860

Mobi  0664 17 87 732

p.milan@chello.at 

Büro Fenster und Türen Villach
Schäferkötter Klaus
Triglavstraße 8/1
A-9500 Villach
Handy: 0664 337 3795
Fax: 042 47 87 32
KlausSchaeferkoetter@aon.at