Pošljite nam povpraševanje

Planina leži med Logatcem in Postojno na jugozahodnem delu planinskega polja. Po magistralni cesti je od Logatca oddaljena 15 km, od Postojne pa 10 km. Najhitreje prispemo po avtocesti izvoz Unec, od katerega pa je Planina oddaljena 4 km, Okna Šemrl, pa je na koncu vasi v smeri Postojna (485m n.v.) , tik pod tako imenovanimi Kačjimi ridami, ki so danes priljubljena motoristična destinacija, srednja in starejša generacija pa se jih spominja iz časov, ko je bilo potrebno premagati vijugasto cesto na poti proti morju. Tudi brez navigacije boste Mizarstvo Šemrl hitro našli po visoko izstopajočim silosom z napisom OKNA ŠEMRL.

Franci Šemrl

Franci Šemrl

Direktor

franci@oknasemrl.eu

Darko Bogataj

Darko Bogataj

Prodaja in svetovanje

darko@oknasemrl.eu

Janez Petkovšek

Janez Petkovšek

Prodaja in svetovanje

janez@oknasemrl.eu

Simon Demšar

Simon Demšar

Tehnologija

simon@oknasemrl.eu

racunovodstvo

Andreja Šemrl

Računovodstvo

andreja@oknasemrl.eu

racunovodstvo

Marjana Šemrl

Računovodstvo

marjana@oknasemrl.eu


OKNA ŠEMRL d.o.o.
Planina 189
6232 Planina, SLOVENIJA
+386 (0) 51 628 505
+386 (0) 5 756 51 33
+386 (0) 5 756 52 60
+386 (0) 5 756 60 10
info@oknasemrl.eu
Pon – Pet 7.00 – 16.00DŠ: SI45117667
MŠ: 3399770
BANKA KOPER
TRR: 10100-0045532959
IBAN: SI56 1010 0003 5381 230
BIC: BAKOSI2XNOVA LJUBLJANSKA BANKA
TRR: 02086-0257824958
IBAN: SI56 0208 6025 7824 958
BIC: LJBASI2X

Zastopniki Slovenija

Salon Ljubljana

Salon je še v pripravi
SI-1000 LJUBLJANA
+386 41 444 541
salon@oknasemrl.eu

APRI
Roko Hlede s.p.
Pristaniška 8
SI-6000 KOPER
+386 40 237 127
roko.hlede@apri.si

Zastopniki Italija

MINOVA

Kamniška ulica 25
SI-1000 LJUBLJANA
Miran Kočevar
+386 40 701 155
miran@minova.si

ALBARESTAURI
Via Trieste 32
30175 Marghera, Venezia,
+39 392 2222189
+39 392 2186855
info@albarestauri.com

Zastopniki Avstrija

Büro Fenster und Türen Klagenfurt
Milan Poberžnik
Steingasse 100
A-9020 Klagenfurt am Wörthersee
Tel.: 0463 91 43 55
Fax.: 0820 220 395 860

Mobi  0664 17 87 732

p.milan@chello.at 

Büro Fenster und Türen Villach
Schäferkötter Klaus
Triglavstraße 8/1
A-9500 Villach
Handy: 0664 337 3795
Fax: 042 47 87 32
KlausSchaeferkoetter@aon.at